Laptopy Hp – Sklep Komputronik.pl

Firma HP ma bardzo bogatą ofertę laptopów, niemal z każdej kategorii i do każdego zastosowania. Użytkownicy, którzy cenią tę markę, znajdą w jej ofercie interesujący contoh. A trzeba przyznać, że laptopy HP mają swój specyficzny design i charakter oraz kilka ciekawych technologii, za które można je polubić.

HP 14/15/17Najbardziej Harga Laptop Hp di medan podstawową serią są laptopy HP 14/15/17. Kolejne liczby wskazują oczywiście przekątną ekranu. Są to laptopy przeznaczone do nauki, oglądania filmów oraz mało wymagających zadań w pracy. Ich obudowa wykonana jest z solidnego tworzywa sztucznego, a ekran pokryty został powłoką antyrefleksyjną poprawiającą czytelność. W naszej ofercie dostępne są wersje z Windows 10 oraz warianty bez zainstalowanego systemu operacyjnego.

HP PavilionSeria HP Pavilion obejmuje najbardziej uniwersalne laptopy, a co za tym idzie, najbardziej popularne wśród użytkowników. Są smukłe i lekkie, a przede wszystkim zapewniają wysoką wydajność i komfort pracy zarówno w domu, biurze jak i poza nim. Cenione są także za wygodną klawiaturę oraz dobrej jakości wyświetlacze. Najczęściej kupowane są laptopy z ekranem o przekątnej 15,6 cala. Można również zdecydować się na mniejszy 14-calowy model konwertowalny, wyposażony w dotykowy, obracany o 360 stopni ekran.

HP Pavilion GamingOddzielną serię stanowią laptopy HP Pavilion Gaming wyposażone w mocną dedykowaną kartę graficzną Nvidia Geforce GTX. Zaprojektowane zostały przede wszystkim jako laptopy gamingowe, ale ich wydajność sprawdzi się także w pracy i Distributor Laptop Hp di medan obsłudze aplikacji do edycji zdjęć czy filmów. Seria HP Pavilion Gaming cechuje się atrakcyjnym wyglądem obudowy, dobrą jakością wykonania oraz niezłą kulturą pracy.

HP EnvyLaptopy HP Envy przeznaczone są dla bardziej wymagających użytkowników, które są w stanie przeznaczyć na zakup laptopa nieco większą kwotę. Laptopy z tej serii wykonane są z lepszej jakości materiałów, są lżejsze i bardziej smukłe. Oferują także dłuższy czas pracy na baterii. Z tego powodu świetnie sprawdzą się jako laptopy do pracy, szczególnie jeśli wiąże się ona z częstym podróżowaniem i pracą zdalną.

HP SpectreLaptop HP Spectre to najbardziej Grosir Laptop Hp di medan target=”_blank”>Toko Laptop Hp di medan stylowa i wyrafinowana konstrukcja, a sam producent określa ją mianem sensorycznego dzieła sztuki. Kunsztownie wykonana obudowa jest niezwykle solidna za sprawą połączenia włókna węglowego i aluminium oraz ekranu ze szkła Corning Gorilla – wytrzymałego i odpornego na zarysowania. W serii Spectre HP znajdziesz laptop 2w1 z zawiasem 360 stopni i dotykowym ekranem, który można otworzyć do formatu tabletu.

HP ProBookSeria HP ProBook to laptopy przenośne skierowane przede wszystkim do zastosowań biznesowych i profesjonalnych. Ich cechami szczególnymi są mocne baterie, długi czas działania, solidne obudowy, technologia intel vPro, moduły TPM zapewniające dodatkową ochronę danych, bogate zestawy złączy i dodatkowe oprogramowanie HP. Niektóre z modeli mają także specjalne złącza umożliwiające podpięcie laptopów do stacji dokujących lub portów replikujących.

HP EliteBookDla użytkowników biznesowych przeznaczone są również laptopy HP EliteBook. Wyróżniają się cienką i wyjątkowo lekką obudową oraz Jual Laptop Hp di medan licznymi udogodnieniami przydatnymi w profesjonalnych zastosowaniach. Należą do nich funkcje zarządzania laptopem oraz liczne zabezpieczenia chroniące prywatność danych i użytkownika. Jak na mobilne laptopy do pracy przystało, zaopatrzono je także w stabilną i szybką łączność WiFi 6 oraz wytrzymały akumulator.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *